Dodatkowe atrakcje

Program wydarzenia został wzbogacony o bardziej “przyziemne” atrakcje, które cieszą się nie mniejszą popularnością niż ekstremalne pokazy pilotów.

Wystawy statyczne i pojazdy wojskowe - odwiedzający Sky Show Sobienie mieli okazję podziwiać czołgi, pojazdy opancerzone i samochody z różnych okresów historycznych oraz poszerzyć swoją wiedzę na tematy lotnicze i militarne dzięki starannie zorganizowanym wystawom.

Stoiska grup rekonstrukcji historycznej - żołnierze i wojownicy z różnych okresów historycznych pomagali zwiedzającym wczuć się w klimat dawnych lat i czasów zmagań powietrznych. Eleganckie mundury, przedwojenne maniery i dokładnie odtworzone uzbrojenie towarzyszyły gościom na każdym kroku. Rekonstruktorzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania i dzielili się swoją wiedzą z każdym chętnym.

Strefa gier wideo - ulubione miejsce dzisiejszej młodzieży. Młodsi i starsi goście wydarzenia mogli spróbować swoich sił w grach wideo na różnego rodzaju konsolach. Specjalnie dobrane gry pozwalały uczestnikom wczuć się w rolę pilotów walczących w podniebnych starciach.

Strefa fitness - zumba i inne formy aktywności fizycznej prowadzonej przez urocze instruktorki pozwalały gościom wydarzenia zrelaksować się po całym dniu wrażeń, a także spalić kalorie zdobyte po wizycie w strefie gastronomicznej.

Symulatory lotnicze - zaawansowane programy szkoleniowe znane ze szkół pilotażu zostały udostępnione zwiedzającym Sky Show Sobienie. Dzięki temu goście wydarzenia mogli spróbować swoich sił w niezwykle realistycznym środowisku i poczuć się jak prawdziwy kadety uczący się podniebnych ewolucji.

Strefa dla dzieci - miejsce, gdzie rodzice mogli spokojnie pozostawić swoje dzieci pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów. Najmłodsi mogli liczyć na nieustanną dobrą zabawę i wspaniale spędzony czas.

Gwiazdorski turniej golfa - uczestnicy tego wydarzenia, znane postaci polskiej estrady, walczyli o nagrodę pieniężną, która przekazana została na cele charytatywne.

Spotkanie z aktorami musicalu “Piloci” - gwiazdy nowego przedstawienia Teatru Muzycznego “Roma” przylecieli na miejsce dwupłatowym, staromodnym samolotem AN-2. Artyści w historycznych mundurach RAF-u (Królewskich Sił Powietrznych) i Kobiecej Służby Pomocniczej Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii spotkali się z publicznością, aby podsumować cały sezon wystawiania swojego nowego musicalu.

Strefa gastronomiczna - miejsce, w którym goście wydarzenia mogli porządnie się nasycić. Grille oraz wszelkiego rodzaju food trucki oferowały potrawy z każdego zakątka świata. Każdy mógł znaleźć coś w swoim guście.